Vznik kapely

Kapela Karla Peterky jr. vznikla během nahrávání jeho prvního CD Paralelní svět. Deska byla nahrána ve studiu České Muziky a "lví podíl" na ní má studiový mistr Frenkie Žirnov, který je spolu s Karlem Peterkou jr., Karlem Peterkou st., Tomášem Jedličkou a Karlem Macálkou spoluautorem aranží na všech písních zmíněného CD. Právě Frenkie svolával do studia muzikanty, o kterých věděl, že jsou to právě oni, kteří dají desce ten pravý sound...

Při nahrávání aranží se členové kapely poznali a jelikož je všechny písně nadchly, setkali se i na prvním nahrávání DVD. A hned po první písni byla jasné, že je kapela na světě. Na následnách zkouškách se vše  potvrdilo a v letos v červenci měla kapela první oficiální vystoupení v Jindřichovicích pod Smrkem.

V současné době se kapela chystá na nejbližší koncerty, které Karla Peterku jr. a kapelu čekají. Můžete se těšit nejenom na nenahraditelnou barvu hlasu samotného Karla Peterky jr., ale i na instrumentální výkony všech členů kapely, kterými obohatí každé živé vystoupení.

Moc se na Vás Těšíme a doufáme, že nás na našich koncetech svými hlasivkami podpoříte.

za kapelu
Tomáš "JEDLAS" Jedlička